- Regulament de organizare si functionare

DESPRE NOI --> Organizare --> Regulament de organizare si functionare

Regulament de organizare si functionare

Data creare: 25-03-2019 08:28:21

Bine ati venit pe site-ul Comunei Mogosesti !

Primaria Comunei MogosestiScurt istoric
Comuna Mogosesti-Iasi este compusa din satul de resedinta care-i da si numele, apoi din satele Hadimbu, Minjesti si Budesti. in partea estica a localitatii Mogosesti, in perioada ultimilor ani, pe vechile amplasamente proprietarii